slide004.jpgslide005.jpg


Český pískomil 2013

Tak zprvu fakta: Šest nových lezců, povětšinou" ulovených" stávajícími pískomily. Dva Radkové dokončili pět oblastí a mohou se pyšnit titulem. A Jiřík s Kendym, po dohodě, společně, dolezli poslední oblast, která jim chyběla do extra desítky.

V číslech: 42 lezců, z toho 3 pískomilové a 4 extra, 30 oblastí.

A pak je tu první holka, Pavlína, která absolvovala dvě oblasti (Adršpach a Supí skály) a má na to! Nejaktivnější byl zapálený Jiřík, který dal neuvěřitelných osm pískomilů.

Za sebe se mohu vyjádřit ke třem novým oblastem. První, hned na jaře, se Sámem Obrvegry, kde jsme spojili dvě oblasti a pěkně si zalezli (což ostatně vždycky).Další pískomil proběhl s Františkem v jeho domácí oblasti Kozlově u Turnova, kde mě zase zaskočila tvrdost klasy a byl jsem vděčný za každou čtyřku. A poslední oblast Supí skály byla pro mě úplně nová, kde jsem ještě nelezl. A tam mě dostala neúnavnost Pavlíny a ukrutný vedro. To jsem se při přesunech od skály ke skále sotva hejbal. Ale lezení excelentní!

No, a jelikož se zima chýlí ke svému konci, chtěl bych Vám popřát úspěšnou, nejen pískařskou, polezenici a hlavně se nikde nezrakvit.

Krásné jaro, léto i podzim přeje       Iwoš

 


<< Zpět